Meeste reiting

Jrk Nimi Koht 1. etapp 2. etapp 3. etapp  4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp KOKKU
1 Taivo Valdur Jõhvi 14 14 28
2 Jaan Treier Kloogaranna 14 14 28
3 Kristo Forsel Kohila 14 14 28
4 Kardo Liitmäe Kuressaare 14 14 28
5 Lauri Rauk Kääriku 14 14 28
6 Veiko Tihemets Paide 14 14 28
7 Roman Reva Pirita 14 14 28
8 Markus Pink Hiiumaa 14 12 26
9 Steven Saarnak Hiiumaa 12 14 26
10 Meelis Tali Jõhvi 12 14 26
11 Janek Mägi Kloogaranna 14 12 26
12 Illo Hansing Kääriku 14 12 26
13 Henri Härma Paide 14 12 26
14 Kaimar Juks Pirita 12 14 26
15 Raino Marten Rammo Põlva 14 12 26
16 Tarmo Tobreluts Põlva 12 14 26
17 Karel Pais Pärnu Sportland beach arena 12 14 26
18 Lauri Loorits Taebla 12 14 26
19 Henry Maask Tartu Rannakeskus 14 12 26
20 Egon Ilisson Tõrva 14 12 26
21 Janek Pisartšik Tõrva 12 14 26
22 Kert Kärner Tõrva 14 12 26
23 Riivo Rüütel Viljandi 12 14 26
24 Kristjan Sibul Võru 14 12 26
25 Tanel Peelo Võru 12 14 26
26 Kristjan Kaska Hiiumaa 14 10 24
27 Karl Liiva Jõhvi 14 10 24
28 Kristen Kangur Kohila 12 12 24
29 Kaspar Lest Kuressaare 12 12 24
30 Rainer Kulp Põltsamaa 14 10 24
31 Indrek Metsamärt Põltsamaa 10 14 24
32 Rauno Pikver Põltsamaa 10 14 24
33 Kristjan Kuldmets Põlva 10 14 24
34 Alar Tetting Rakvere 12 12 24
35 Meelis Nukki Taebla 14 10 24
36 Kunnar Kangro Tartu Rannakeskus 14 10 24
37 Oskar Liiber Hiiumaa 10 12 22
38 Kevin Põtter Hiiumaa 8 14 22
39 Margus Hindreus Jõhvi 14 8 22
40 Kristjan Palm Jõhvi 10 12 22
41 Markus Mikk Müür Kloogaranna 12 10 22
42 Siim Kaarel Maasalu Kohila 12 10 22
43 Marek Kullerkupp Kohila 10 12 22
44 Andree  Goidin Kuressaare 8 14 22
45 Mairo Rumm Kuressaare 10 12 22
46 Mart Tiitsaar Kuressaare 12 10 22
47 Toomas Tiidt Kääriku 8 14 22
48 Aksel Õunapuu Paide 14 8 22
49 Marek Palandi Pirita 14 8 22
50 Matis Merivee Pirita 12 10 22
51 Marco Palandi Pirita 10 12 22
52 Siivo Sokk Põlva 14 8 22
53 Rasmus Kärbla Põlva 12 10 22
54 Oskar Juks Põlva 12 10 22
55 Martin Maripuu Pärnu Sportland beach arena 10 12 22
56 Timo Tiisler Rakvere 14 8 22
57 Kristopher Aljaste Taebla 10 12 22
58 Kristo Kotlov Viljandi 8 14 22
59 Kasper Mast Hiiumaa 14 7 21
60 Rasmus Klaas Kloogaranna 14 7 21
61 Martin Rosljuk Kuressaare 7 14 21
62 Rando Pähn Kääriku 14 7 21
63 Alvar Langemets Pirita 7 14 21
64 Kaarel Raidmets Põlva 14 7 21
65 Marko Pihelpuu Pärnu Sportland beach arena 14 7 21
66 Janar Kuld Taebla 14 7 21
67 Marko Olenko Taebla 7 14 21
68 Ronald Pajuleht Tartu Rannakeskus 7 14 21
69 Jaak Kokka Võru 7 14 21
70 Miko Sedrik Hiiumaa 12 8 20
71 Andrus Soo Kloogaranna 8 12 20
72 Tarvi Urmet Kloogaranna 6 14 20
73 Aivar Päri Kohila 14 6 20
74 Siim Hüvenen Kohila 6 14 20
75 Kromel Kruusmann Kohila 6 14 20
76 Guido Aavik Kuressaare 10 10 20
77 Raivo Kaseorg Kuressaare 12 8 20
78 Marko Mägi Kuressaare 14 6 20
79 Margus Mooses Kääriku 12 8 20
80 Madis-Arno Küüsvek Kääriku 10 10 20
81 Lembit Uibo Kääriku 10 10 20
82 Kristofer Virkoja Paide 14 6 20
83 Alar Eelsaar Paide 10 10 20
84 Tavo Taim Paide 10 10 20
85 Mait Kohk Paide 6 14 20
86 Erjo Paris Paide 6 14 20
87 Taavi Emajõe Põltsamaa 12 8 20
88 Oliver Tohva Põlva 8 12 20
89 Agu Pärnasalu Pärnu Sportland beach arena 14 6 20
90 Indrek Klaassen Pärnu Sportland beach arena 12 8 20
91 Urmas Ennok Pärnu Sportland beach arena 8 12 20
92 Glen Malinovski Taebla 12 8 20
93 Hendrik Naar Taebla 8 12 20
94 Valmar Vahtre Tõrva 12 8 20
95 Kristjan Mikk Tõrva 10 10 20
96 Meelis Hunt Viljandi 12 8 20
97 Ülari Pallo Viljandi 8 12 20
98 Martin Oks Viljandi 6 14 20
99 Kaimar Männigo Viljandi 10 10 20
100 Raiko Aste Võru 14 6 20
101 Randel Johannes Reeder Võru 10 10 20
102 Silver Temtšur Kohila 12 7 19
103 Kristjan Lepp Kuressaare 12 7 19
104 Illimar Born Kääriku 7 12 19
105 Ilmar Mõttus Paide 12 7 19
106 Ain Kanne Paide 7 12 19
107 Meris Pärna Pirita 7 12 19
108 Penno Pall Põltsamaa 7 12 19
109 Indrek Palo Põlva 7 12 19
110 Tauno Põldpere Rakvere 14 5 19
111 Taavi Käsk Taebla 5 14 19
112 Marti Soosaar Tartu Rannakeskus 5 14 19
113 Markus Malm Tõrva 7 12 19
114 Joonas Liik Viljandi 7 12 19
115 Joel Põhja Võru 14 5 19
116 Kertjan Novek Hiiumaa 8 10 18
117 Kevin Kristofer Laanmets Kohila 10 8 18
118 Eero Välik Kohila 10 8 18
119 Egert Roodi Kohila 8 10 18
120 Tom Torn Kuressaare 6 12 18
121 Tarmo Viks Kääriku 10 8 18
122 Kaur Vilpuu Paide 12 6 18
123 Rasmus Merivee Pirita 14 4 18
124 Rauno Riiner Pirita 6 12 18
125 Jakob Vilhelm Maikalu Põltsamaa 14 4 18
126 Ardo Rosin Põltsamaa 12 6 18
127 Märt Lillestik Põlva 10 8 18
128 Rasmus Jõesaar Pärnu Sportland beach arena 8 10 18
129 Martin Kukk Pärnu Sportland beach arena 8 10 18
130 Henry Erik Taebla 14 4 18
131 Gert Käsk Taebla 12 6 18
132 Sander Lepp Tartu Rannakeskus 10 8 18
133 Tarmo Arak Viljandi 12 6 18
134 Franko Dosugov Viljandi 6 12 18
135 Madis Helve Viljandi 6 12 18
136 Roman Provotorov Võru 4 14 18
137 Martin Lukka Võru 10 8 18
138 Hannes Teidla Hiiumaa 10 7 17
139 Egert Pajor Hiiumaa 10 7 17
140 Riho Nõmmik Jõhvi 10 7 17
141 Priidu Pärna Kloogaranna 7 10 17
142 Richard Silm Kloogaranna 5 12 17
143 Frederick Kalmberg Kloogaranna 3 14 17
144 Siim Rantanen Kuressaare 10 7 17
145 Janar Lehtniit Paide 5 12 17
146 Leho Virma Pirita 12 5 17
147 Siim Kallakmaa Põltsamaa 10 7 17
148 Toomas Tõnts Põltsamaa 7 10 17
149 Haimar Sokk Põlva 10 7 17
150 Leho Aros Rakvere 10 7 17
151 Germo Matt Tartu Rannakeskus 12 5 17
152 Raul Rehe Tõrva 5 12 17
153 Lauri Saluveer Viljandi 10 7 17
154 Rasmus Hindriks Viljandi 7 10 17
155 Ivo Venig Võru 5 12 17
156 Lauri Ruuder Võru 7 10 17
157 Illimar Gross Kloogaranna 8 8 16
158 Kevin Pütsepp Põltsamaa 6 10 16
159 Alex Anton Lojander Põltsamaa 8 8 16
160 Karl Kivisto Pärnu Sportland beach arena 6 10 16
161 Aigar Mund Rakvere 6 10 16
162 Maanus Jõevee Taebla 6 10 16
163 Raivo Mägi Taebla 6 10 16
164 Taimo Jõemägi Tõrva 10 6 16
165 Georg Johann Seeder Viljandi 6 10 16
166 Franco Taaber Võru 12 4 16
167 Mihkel Mustmaa Võru 4 12 16
168 Madis Luuken Kloogaranna 10 5 15
169 Sven Rungi Kohila 8 7 15
170 Rein Uibo Kääriku 8 7 15
171 Viljo Jüristo Paide 10 5 15
172 Miko Moppel Paide 10 5 15
173 Kevin Saluste Paide 8 7 15
174 Tom Mario Välja Paide 7 8 15
175 Sander Ollino Paide 5 10 15
176 Andres Alus Pirita 5 10 15
177 Märt Maurer Põltsamaa 8 7 15
178 Armani Sults Põlva 7 8 15
179 Taavi Turban Rakvere 5 10 15
180 Kevor Jõgisalu Taebla 10 5 15
181 Priit Nukki Taebla 7 8 15
182 Heiki Vabrit Tartu Rannakeskus 10 5 15
183 Andreas Oja Tartu Rannakeskus 8 7 15
184 Tanel Pedaru Tartu Rannakeskus 5 10 15
185 Kurmo Külm Tõrva 8 7 15
186 Viljar Vare Viljandi 7 8 15
187 Martin Pekka Võru 8 7 15
188 Ain Allas Võru 8 7 15
189 Henrich Tuvik Võru 7 8 15
190 Eduard Transtok Hiiumaa 14 0 14
191 Lauri Preimann Hiiumaa 0 14 14
192 Martin Kalda Kloogaranna 14 0 14
193 Hendrik Luuken Kloogaranna 12 2 14
194 Ekke Gross Kloogaranna 10 4 14
195 Andrus Hiiemäe Kloogaranna 8 6 14
196 Ülar Jõesaar Kloogaranna 6 8 14
197 Armand Tamm Kohila 14 0 14
198 Georg Markus Tammverk Kohila 8 6 14
199 Egert Andrejev Kuressaare 6 8 14
200 Mart Vahter Kuressaare 8 6 14
201 Robin Alba Kuressaare 14 0 14
202 Heiki Ernits Kääriku 0 14 14
203 Markus Salum Paide 8 6 14
204 Riko Tepo Teppan Paide 6 8 14
205 Kevin Kinev Paide 4 10 14
206 Anton Laus Pirita 14 0 14
207 Anton Nurk Pirita 8 6 14
208 Alar Sadam Põltsamaa 14 0 14
209 Taavi Arula Põltsamaa 0 14 14
210 Arvi Kesküla Põltsamaa 0 14 14
211 Sten Saar Põlva 7 7 14
212 Holger Jänes Põlva 0 14 14
213 Kevin Kester Pärnu Sportland beach arena 0 14 14
214 Taavi Valter Taveter Pärnu Sportland beach arena 0 14 14
215 Markus Veltson Pärnu Sportland beach arena 14 0 14
216 Tair Anton Pärnu Sportland beach arena 14 0 14
217 Kristo Fedoritš Rakvere 0 14 14
218 Taavi Relvik Rakvere 0 14 14
219 Veiko Semilarski Taebla 8 6 14
220 Tenno Laanemets Taebla 7 7 14
221 Urmas Koppe Taebla 0 14 14
222 Anglus Piller Tõrva 0 14 14
223 Marko Reis Viljandi 7 7 14
224 Rasmus Enders Viljandi 6 8 14
225 Rasmus Metste Viljandi 14 0 14
226 Rasmus Lääne Viljandi 14 0 14
227 Tauno Lipp Viljandi 14 0 14
228 Jarek Jänes Võru 0 14 14
229 Roman Berišvili Võru 10 4 14
230 Renee Ert Kloogaranna 10 3 13
231 Arthur Pärn Kuressaare 6 7 13
232 Karli Leemet Kuressaare 7 6 13
233 Marko Virkoja Paide 7 6 13
234 Jan Stog Pirita 10 3 13
235 Ragnar Ruttu Pirita 7 6 13
236 Janary Laanemets Pärnu Sportland beach arena 5 8 13
237 Risto Vilu Rakvere 7 6 13
238 Madis Jõgisalu Taebla 10 3 13
239 Hergo Kallus Taebla 8 5 13
240 Meelis Saarmäe Taebla 6 7 13
241 Marten Jõevee Taebla 5 8 13
242 Kevin Hunt Viljandi 7 6 13
243 Priit Alvre Viljandi 6 7 13
244 Aivo Jõeleht Hiiumaa 12 0 12
245 Timo Vares Hiiumaa 0 12 12
246 Oleksii Bilous Jõhvi 12 0 12
247 Anton Tieliepov Jõhvi 12 0 12
248 Jan Tolokonnikov Kloogaranna 12 0 12
249 Erik Niin Kloogaranna 5 7 12
250 Kristo Kurn Kloogaranna 4 8 12
251 Lauri Jõeäär Kohila 0 12 12
252 Sander Õispuu Kuressaare 0 12 12
253 Jaagup Lehes Kääriku 12 0 12
254 Kuldar Roosipuu Paide 12 0 12
255 Karl Jakobson Paide 12 0 12
256 Raiko Tombak Paide 6 6 12
257 Hendrik Haamer Paide 5 7 12
258 Hannes Reino- Alberi Paide 0 12 12
259 Kaspar Lepik Pirita 0 12 12
260 Taavi Nõmm Pirita 12 0 12
261 Marek Korbelainen Pirita 6 6 12
262 Rainis Karro Pirita 5 7 12
263 Jarek Tigane Pirita 4 8 12
264 Karl-Joosep Kesküla Põltsamaa 12 0 12
265 Sander Kulp Põltsamaa 0 12 12
266 Oliver Siilbek Põltsamaa 7 5 12
267 Karl Kolts Põltsamaa 6 6 12
268 Ken Martti Holberg Põlva 12 0 12
269 Mikko Reponen Põlva 8 4 12
270 Joosep Peterson Pärnu Sportland beach arena 12 0 12
271 Märt Pajusalu pärnu Sportland beach arena 0 12 12
272 Rain Rosenblatt Rakvere 12 0 12
273 Kevin Pihlak Rakvere 12 0 12
274 Mikk Saarela Rakvere 8 4 12
275 Kalev Raudla Rakvere 0 12 12
276 Janar Toming Rakvere 0 12 12
277 Margus Krips Taebla 0 12 12
278 Jaagup Kask Taebla 0 12 12
279 Rajur Hint Tartu Rannakeskus 12 0 12
280 Janar Juur Tartu Rannakeskus 0 12 12
281 Rauno Kink Tartu Rannakeskus 0 12 12
282 Aleks Mõttus Tartu Rannakeskus 5 7 12
283 Raul Missik Viljandi 6 6 12
284 Andri Tallo Võru 12 0 12
285 Margo Hurt Võru 12 0 12
286 Roman Šperov Kloogaranna 7 4 11
287 Sten-Priit Hunt Kloogaranna 5 6 11
288 Sander Perillus Paide 5 6 11
289 Viljo Emajõe Põltsamaa 7 4 11
290 Marcus Jundas Taebla 8 3 11
291 Ervin Paaliste Taebla 7 4 11
292 Roger Tibar Taebla 5 6 11
293 Priit Põntson Tartu Rannakeskus 8 3 11
294 Raigo Mõts Tõrva 6 5 11
295 Rogert Hollo Võru 6 5 11
296 Andri Adson Võru 5 6 11
297 Peeter Kivioja Võru 5 6 11
298 Kevin Saarnak Hiiumaa 0 10 10
299 Tarmo Tohver Jõhvi 10 0 10
300 Taivo Koldberg Jõhvi 10 0 10
301 Tarmo Roth Kloogaranna 0 10 10
302 Aleksander Babtšenko Kloogaranna 7 3 10
303 Vello Vann Kloogaranna 6 4 10
304 Anatoli Filonenko Kloogaranna 5 5 10
305 Aare Aasmäe Kloogaranna 0 10 10
306 Harri Mündel Kohila 0 10 10
307 Ott Levisto Kuressaare 0 10 10
308 Evon Laanemaa Kuressaare 0 10 10
309 Sander Talistu Kuressaare 10 0 10
310 Sander Pärna Pirita 10 0 10
311 Kristjan Pille Pirita 8 2 10
312 Timo Teeäär Pirita 8 2 10
313 Imre Käpa Pirita 0 10 10
314 Marko Susi Põltsamaa 10 0 10
315 Ott-Matthias Leppmets Põlva 0 10 10
316 Jaanus Metsnik Pärnu Sportland beach arena 0 10 10
317 Madis Parrol Pärnu Sportland beach arena 10 0 10
318 Toomas Stroo Rakvere 10 0 10
319 Madis Akel Rakvere 10 0 10
320 Aaron Alberi Rakvere 7 3 10
321 Kris Ilves Rakvere 4 6 10
322 Richard Kotke Rakvere 3 7 10
323 Tanel Küünarpuu Taebla 10 0 10
324 Marko Õunas Taebla 4 6 10
325 Anton Sing Tartu Rannakeskus 0 10 10
326 Kaimo Ruusalepp Tartu Rannakeskus 0 10 10
327 Kristo-Marten Unne Tartu Rannakeskus 7 3 10
328 Guido Kuum Tõrva 0 10 10
329 Rasmus Erik Viitas Viljandi 10 0 10
330 Jüri Soolo Viljandi 7 3 10
331 Indrek Ojasoo Võru 10 0 10
332 Mart Mandel Võru 0 10 10
333 Ott piirisild Võru 0 10 10
334 Kenor Kõivoste Võru 6 4 10
335 Karl Penu Kloogaranna 4 5 9
336 Veiko Natus Paide 4 5 9
337 Kris Scüts Paide 4 5 9
338 Marco Kaare Pirita 4 5 9
339 Viljar Männamaa Taebla 5 4 9
340 Heiki Pilm Tõrva 4 5 9
341 Markus Peetrisoo Võru 4 5 9
342 Risto Merimaa Hiiumaa 8 0 8
343 Jevgeni Smirnov Hiiumaa 0 8 8
344 Rando Suuster Hiiumaa 0 8 8
345 Roman Urbanovitš Jõhvi 8 0 8
346 Taavi Põllu Jõhvi 8 0 8
347 Aleksandr Korn Jõhvi 8 0 8
348 Juri Postnikov Jõhvi 0 8 8
349 Kaur Jasson Kloogaranna 0 8 8
350 Jacob Jäetma Kloogaranna 6 2 8
351 Marek Koptelkov Kloogaranna 4 4 8
352 Martin Käosaar Kloogaranna 2 6 8
353 Elari Roes Kohila 0 8 8
354 Deigo Toots Kuressaare 0 8 8
355 Mikk Sepp Kuressaare 0 8 8
356 Gerdo Pool Kuressaare 8 0 8
357 Marcus Puust Kuressaare 8 0 8
358 Jüri Karus Paide 8 0 8
359 Toivo Kattai Paide 8 0 8
360 Taivo Kivimäe Paide 0 8 8
361 Kristjan Lepist Pirita 8 0 8
362 Janek Kupper Pirita 0 8 8
363 Gennert Merivee Põltsamaa 8 0 8
364 Taury Kiipus Põltsamaa 0 8 8
365 Risto Siilbek Põltsamaa 0 8 8
366 Karl-Kristjan Ilus Põlva 8 0 8
367 Raido Künnapas pärnu Sportland beach arena 0 8 8
368 Sven Bastig Rakvere 8 0 8
369 Romi Aros Rakvere 0 8 8
370 Eimar Pastimäe Rakvere 0 8 8
371 Jaan Koppe Taebla 0 8 8
372 Siim Tammearu Tartu Rannakeskus 0 8 8
373 Peeter Jõeloo Tartu Rannakeskus 3 5 8
374 Sander Tiits Tõrva 0 8 8
375 Kaarel Kauts Viljandi 8 0 8
376 Gris Kallas Võru 8 0 8
377 Martin Peetrisoo Võru 0 8 8
378 Vairo Eomois Võru 0 8 8
379 Roland Lilleõis Hiiumaa 0 7 7
380 Kaur Kadak Hiiumaa 0 7 7
381 Marko Kanarbik Hiiumaa 0 7 7
382 Andro Suuster Hiiumaa 0 7 7
383 Meelis Juhkam Kloogaranna 0 7 7
384 Kristo Lang Kloogaranna 2 5 7
385 Markus Helde Kohila 7 0 7
386 Paul Mihkel Maasalu Kohila 7 0 7
387 Andri Rait Schults Kohila 7 0 7
388 Illimar Kaasik Kohila 0 7 7
389 Argo Arikas Kuressaare 0 7 7
390 Johan Vaher Kuressaare 7 0 7
391 Kristjan Moorats Kuressaare 7 0 7
392 Enno Kurvits Kääriku 7 0 7
393 Kennart Saaremäe Kääriku 7 0 7
394 Rauno Uusleer Paide 7 0 7
395 Oliver Õun Paide 0 7 7
396 Karl Vilpuu Paide 0 7 7
397 Vladimir Titov Pirita 0 7 7
398 Tõnis Talviste Pirita 0 7 7
399 Jõnn Sooniste Pirita 4 3 7
400 Indrek Pütsepp Põltsamaa 0 7 7
401 Siim Tali Põltsamaa 0 7 7
402 Lauri Kübard Põlva 7 0 7
403 Rasmus Künnap pärnu Sportland beach arena 0 7 7
404 Aivo Arm pärnu Sportland beach arena 0 7 7
405 Daniil Kurman Pärnu Sportland beach arena 7 0 7
406 Margus Mandel Pärnu Sportland beach arena 7 0 7
407 Ralf Aros Rakvere 7 0 7
408 Jaak Prosa Rakvere 3 4 7
409 Lauri Lilleoks Taebla 4 3 7
410 Rauno Luksepp Tartu Rannakeskus 0 7 7
411 Kervin Adamson Tartu Rannakeskus 0 7 7
412 Koit Vaino Tartu Rannakeskus 7 0 7
413 Arlet Raha Tartu Rannakeskus 7 0 7
414 Randy Elias Tõrva 7 0 7
415 Igor Amorenko Tõrva 0 7 7
416 Janek Vislapuu Võru 7 0 7
417 Kurmet Vähi Võru 0 7 7
418 Keit Kivi Võru 0 7 7
419 Kalev Aasmäe Kloogaranna 2 4 6
420 Markus Poomann Kohila 6 0 6
421 Martin Kivimäe Paide 0 6 6
422 Oskar Kivisiv Pirita 0 6 6
423 Carlo Rebane Pirita 6 0 6
424 Sten Seppo Pirita 4 2 6
425 Juhan Kinks Põltsamaa 0 6 6
426 Tauri Kalmet Põltsamaa 6 0 6
427 Priit Blande pärnu Sportland beach arena 0 6 6
428 Jasper Pruuli pärnu Sportland beach arena 0 6 6
429 Olev Abel Pärnu Sportland beach arena 6 0 6
430 Enn Toming Rakvere 6 0 6
431 Vello Akel Rakvere 6 0 6
432 Rustam Alak Rakvere 3 3 6
433 Mauri Siider Taebla 0 6 6
434 Nils Holger Sova Tartu Rannakeskus 3 3 6
435 Ronald Puhk Tartu Rannakeskus 1 5 6
436 Kimmo Känd Tõrva 0 6 6
437 Sven Helve Viljandi 6 0 6
438 Marvin Kõomägi Viljandi 6 0 6
439 Siim Verner Teder Võru 6 0 6
440 Kevin Põldsaar Võru 6 0 6
441 Renee Maripuu Kuressaare 6 0 6
442 Bogdan-Julijan Vlasjuk Kohila 5 0 5
443 Sten-Markus Taasväli Kohila 5 0 5
444 Lauri Tori Kohila 5 0 5
445 Andrei Junolainen Pirita 0 5 5
446 Meelis Pärna Pirita 5 0 5
447 Jakob Goroško Põltsamaa 0 5 5
448 Elmo Krumm Põltsamaa 0 5 5
449 Krister Vellet Pärnu Sportland beach arena 5 0 5
450 Rait Kivi Rakvere 5 0 5
451 Rasmus Koitsalu Rakvere 0 5 5
452 Mihkel Juhkami Rakvere 0 5 5
453 Kaspar Kirsipuu Taebla 0 5 5
454 Raul Reesaar Taebla 0 5 5
455 Vitali Ivanov Tartu Rannakeskus 0 5 5
456 Erik Kergand Tartu Rannakeskus 5 0 5
457 Romet Kivi Tõrva 5 0 5
458 Kajar Kivioja Võru 5 0 5
459 Valev Väljaots Paide 4 0 4
460 Oleg Zahharov Pirita 0 4 4
461 Riivo Lehiste Põltsamaa 0 4 4
462 Andris Vahula Rakvere 4 0 4
463 Georg Paaliste Taebla 4 0 4
464 Egert Leht Taebla 4 0 4
465 Veiko Aasa Taebla 0 4 4
466 Henri Kõiv Tartu Rannakeskus 3 1 4
467 Aron Mardim Tõrva 4 0 4
468 Mario Pinka Tõrva 0 4 4
469 Jasper Jõesaar Kloogaranna 3 0 3
470 Taivo Krabi Kloogaranna 3 0 3
471 Viljar Sinimeri Pirita 0 3 3
472 Robin Reesaar Taebla 0 3 3
473 Ingmar Juur Tartu Rannakeskus 0 3 3
474 Jude Anthony Billones Tartu Rannakeskus 3 0 3
475 Reijo Mälton Tartu Rannakeskus 3 0 3
476 Karl Kirt Tõrva 3 0 3
477 Juhan Kondike Tõrva 3 0 3
478 Askar Neumann Tõrva 0 3 3
479 Markus Nõmmik Kloogaranna 0 2 2
480 Karl Aleksander Atonen Kloogaranna 2 0 2
481 Daniel Andrejev Pirita 0 2 2
482 Mihhail Matisinets Tartu Rannakeskus 1 1 2
483 Alo Vahtre Tõrva 2 0 2
484 Kevin Ken Vahtra Tõrva 2 0 2
485 Kristo Oijala Tartu Rannakeskus 0 1 1
486 Mihkel Lokko Tartu Rannakeskus 0 1 1
487 Mario Liiva Tartu Rannakeskus 1 0 1
488 Margus Mekk Tartu Rannakeskus 1 0 1
489 Renis Krisafi Tartu Rannakeskus 1 0 1
Eesti võrkpalli toetavad:

Tule toetajaks!

Kui armastad Eesti viimaste aastate edukaimat pallimängu ja tahad panna õla alla noorte võrkpalli arendamisele ja meie eduka rahvuskoondise järelkasvule, siis ootame sind Saja Klubi liikmeks.

Toeta meid