Naiste reiting

Jrk Nimi Piirkond 1. etapp 3. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp KOKKU
1 Marge Vähter Hiiumaa 14 14 28
2 Emma-Lota Piirmets Kohila 14 14 28
3 Kristi Põld Kuressaare 14 14 28
4 Krislin Virkoja Paide 14 14 28
5 Hanna Provotorov Võru 14 14 28
6 Berit Tikenberg Hiiumaa 14 12 26
7 Meribel Pill Hiiumaa 12 14 26
8 Veronika Kozlova Jõhvi 14 12 26
9 Reelika Borman Kloogaranna 14 12 26
10 Liisi Rump Kohila 14 12 26
11 Elizabeth Kattai Paide 14 12 26
12 Heli Sadam Põlva 14 12 26
13 Jane Pillai Põlva 12 14 26
14 Kerda Ledis Taebla 14 12 26
15 Ana Laura Kaasik Taebla 12 14 26
16 Eliise Kohv Tartu Rannakeskus 14 12 26
17 Karoliina Kallion Tõrva 14 12 26
18 Maria Allik Viljandi 14 12 26
19 Anni Sankmann Viljandi 12 14 26
20 Maria Eller Hiiumaa 14 10 24
21 Lotta Vals Hiiumaa 10 14 24
22 Carolin Mesi Jõhvi 10 14 24
23 Marjaana Lepiste Jõhvi 10 14 24
24 Laura Leiten Kloogaranna 14 10 24
25 Piret Ehala Kloogaranna 10 14 24
26 Eveli Iloste Kuressaare 12 12 24
27 Maie Bernhard Paide 14 10 24
28 Gertrud Alatare Paide 10 14 24
29 Merike Errit Pirita 10 14 24
30 Keidi Sadam Põlva 10 14 24
31 Grethel Rosiine Simson Taebla 10 14 24
32 Kaidi Kleinson Tartu Rannakeskus 14 10 24
33 Ethel Heidi Sepp Tõrva 12 12 24
34 Katre Marit Liiv Tõrva 10 14 24
35 Laura Luik Viljandi 14 10 24
36 Roosmarii Räim Võru 12 12 24
37 Emma Rajaveer Hiiumaa 12 10 22
38 Emili Saarnak Hiiumaa 10 12 22
39 Ave Uustalu Jõhvi 12 10 22
40 Renne Merilo Kloogaranna 10 12 22
41 Brigita Urmet Kloogaranna 8 14 22
42 Miia-Mari Piirmets Kohila 12 10 22
43 Anni-Ly Abel Kohila 10 12 22
44 Kaari Liis Pihel Kuressaare 8 14 22
45 Kaidi Kattai Kääriku 12 10 22
46 Kristiina Kopli Kääriku 8 14 22
47 Lizete Pukk Paide 10 12 22
48 Kirsi Tamsalu Paide 8 14 22
49 Liisa Laanemets Pirita 12 10 22
50 Ingrit Lang Pirita 8 14 22
51 Hippe Oimet Põlva 14 8 22
52 Katri Mandel Põlva 12 10 22
53 Kerstin Kauksi Põlva 12 10 22
54 Siret Onno Põlva 10 12 22
55 Jaanika Linn Pärnu Sportland beach arena 12 10 22
56 Klarika Kunst Pärnu Sportland beach arena 10 12 22
57 Ülle Männiste Pärnu Sportland beach arena 8 14 22
58 Marianne Ojasalu Rakvere 14 8 22
59 Reelika Smill Taebla 12 10 22
60 Karin Lehtme Taebla 10 12 22
61 Siret Rebane Viljandi 8 14 22
62 Emma Vilberg Viljandi 10 12 22
63 Maie Maask Võru 14 8 22
64 Liis Kranich Võru 8 14 22
65 Gerly Taaber Võru 12 10 22
66 Linda Koreinik Võru 10 12 22
67 Külli Stroo Jõhvi 14 7 21
68 Andra Vabar Kuressaare 14 7 21
69 Enge Edovald Taebla 14 7 21
70 Janelle Leenurm Viljandi 14 7 21
71 Teele Toomjõe Võru 7 14 21
72 Kristi Linkov Hiiumaa 10 10 20
73 Sofja Žuravljova Jõhvi 12 8 20
74 Anna Romanenko Jõhvi 10 10 20
75 Kirsti Hindreus Jõhvi 8 12 20
76 Aleksandra Jakovleva Kloogaranna 12 8 20
77 Ene Villo Kloogaranna 8 12 20
78 Melani Vahesaar Kohila 12 8 20
79 Birke Vahesaar Kohila 10 10 20
80 Cristin Lepp Kuressaare 6 14 20
81 Janne Järvalt Kuressaare 8 12 20
82 Gerli Gull Kuressaare 10 10 20
83 Leana Vahter Kuressaare 10 10 20
84 Krislin Heinsoo Kuressaare 12 8 20
85 Kristel Sild Kuressaare 14 6 20
86 Merlin Müür Kääriku 12 8 20
87 Fransiska Malmre Paide 14 6 20
88 Anne Põder Paide 12 8 20
89 Kristin Reinmets Paide 12 8 20
90 Anete Kõiv Paide 10 10 20
91 Kelly Nägelik Paide 8 12 20
92 Liis-Marii Vilem Pirita 8 12 20
93 Triin Treiblut Pärnu Sportland beach arena 6 14 20
94 Helen Hunt Rakvere 14 6 20
95 Jaanika Tomingas Taebla 12 8 20
96 Anett Saarjõe Taebla 12 8 20
97 Karina Kungla Taebla 10 10 20
98 Hele-Mall Erik Taebla 6 14 20
99 Agne Närripä Viljandi 12 8 20
100 Maren Mõrd Viljandi 6 14 20
101 Getter Rang Viljandi 10 10 20
102 Getriin Vasilkovski Võru 14 6 20
103 Annabel Huik Võru 10 10 20
104 Susanna Rõigas Kloogaranna 12 7 19
105 Elizabeth Lindjärv Paide 12 7 19
106 Annemar Neiland Pirita 12 7 19
107 Miia Kraun Pirita 7 12 19
108 Käroli Kärdi Pirita 5 14 19
109 Riina Suits Taebla 14 5 19
110 Aive Aljaste Taebla 7 12 19
111 Mari Alvela Taebla 5 14 19
112 Liisbet Pill Viljandi 12 7 19
113 Kairi Kauts Võru 12 7 19
114 Triin Ojasoo Võru 12 7 19
115 Mirjam Vinkler Jõhvi 10 8 18
116 Eliisa Neigo Kohila 10 8 18
117 Maike Kadaja Kuressaare 6 12 18
118 Elsa Putku Kuressaare 10 8 18
119 Maive Sibul Paide 8 10 18
120 Lara Gontšarova Pirita 14 4 18
121 Elena Fjodorova Pirita 10 8 18
122 Kätriin Kauksi Põlva 10 8 18
123 Kärolis Kungla Taebla 14 4 18
124 Alice Alberg Taebla 12 6 18
125 Kadri Pilm Tõrva 10 8 18
126 Julia Mihhalkina Tõrva 8 10 18
127 Vanessa Teesalu Viljandi 12 6 18
128 Piret Helve Viljandi 6 12 18
129 Ave Saaremägi Võru 6 12 18
130 Olga Jakovleva Kloogaranna 7 10 17
131 Stiina Juhanson Kloogaranna 7 10 17
132 Anette Leppik Põltsamaa 12 5 17
133 Beatrice Metsaorg Pärnu Sportland beach arena 5 12 17
134 Ene Viigimäe Pärnu Sportland beach arena 5 12 17
135 Maili Jaaska Rakvere 12 5 17
136 Maie Rummel Rakvere 7 10 17
137 Este-Liin Margens Tartu Rannakeskus 3 14 17
138 Maarja Allik Viljandi 10 7 17
139 Evi Püvi Viljandi 7 10 17
140 Britta Hunt Kloogaranna 8 8 16
141 Meribel Lehemets Paide 10 6 16
142 Kadi Veervald Rakvere 6 10 16
143 Maigi Koppe Taebla 10 6 16
144 Roosa-Angelika Antonov Taebla 6 10 16
145 Sonja Siimson Viljandi 8 8 16
146 Kertu Kubi Võru 6 10 16
147 Liisa Provotorov Võru 8 8 16
148 Aime Luuk Jõhvi 8 7 15
149 Marju Selberg Kuressaare 8 7 15
150 Ruth Ivan Kääriku 8 7 15
151 Ireene Virkoja Paide 7 8 15
152 Kati-Karolin Prangli Rakvere 8 7 15
153 Reilika Pikerpõld Taebla 8 7 15
154 Maret Valk Taebla 5 10 15
155 Kristi Männamets Tartu Rannakeskus 10 5 15
156 Astrid Lepp Tartu Rannakeskus 7 8 15
157 Emma Lepik Tõrva 8 7 15
158 Kirke Kokka Võru 7 8 15
159 Monika Ild Hiiumaa 14 0 14
160 Mari Luuk Jõhvi 14 0 14
161 Ketter Kõre Jõhvi 8 6 14
162 Maret Kuuse Kloogaranna 14 0 14
163 Olga Khodyreva Kloogaranna 0 14 14
164 Berit Korindt Kloogaranna 7 7 14
165 Anne Marit Mereküla Kohila 14 0 14
166 Elis Prunt Kohila 0 14 14
167 Gerda Rohi Kohila 0 14 14
168 Reelika Mägi Kuressaare 6 8 14
169 Karoli Mägi Kuressaare 7 7 14
170 Epp Sepp Paide 8 6 14
171 Siive Kams Paide 7 7 14
172 Simone Saks Paide 7 7 14
173 Anna Gontšarova Pirita 14 0 14
174 Julija Skiperski Pirita 14 0 14
175 Tiina Veider Pirita 0 14 14
176 Merli Ermel Põlva 14 0 14
177 Janette Kund Põlva 0 14 14
178 Crislin Kuklase Põlva 0 14 14
179 Merilin Salben Pärnu Sportland beach arena 14 0 14
180 Renida Lumiste Pärnu Sportland beach arena 0 14 14
181 Elisabeth Viedehof Pärnu Sportland beach arena 0 14 14
182 Ines Malmberg Rakvere 0 14 14
183 Triin Heilu Taebla 7 7 14
184 Maritta Mark Taebla 10 4 14
185 Heliko Nukki Taebla 6 8 14
186 Kadri Kangro Tartu Rannakeskus 0 14 14
187 Grete Allilender Tõrva 14 0 14
188 Helen Elias Tõrva 8 6 14
189 Mari Loorman Tõrva 0 14 14
190 Margit Luik Viljandi 7 7 14
191 Kerli Kubi Võru 14 0 14
192 Laura Kaur Võru 0 14 14
193 Maria Varik Kuressaare 7 6 13
194 Piret Põlder Kuressaare 7 6 13
195 Tatjana Savina Pirita 10 3 13
196 Andra Tamsalu Pirita 6 7 13
197 Regina Veskimäe Rakvere 6 7 13
198 Õie Malmberg Rakvere 5 8 13
199 Tiia Laidinen Taebla 8 5 13
200 Evelin Merilainenen Taebla 5 8 13
201 Mariliis Maremäe Tartu Rannakeskus 1 12 13
202 Monika Poom Tõrva 3 10 13
203 Smilla Sangernebo Viljandi 7 6 13
204 Kertu Pihu Viljandi 6 7 13
205 Mari Mandel Võru 7 6 13
206 Maria Vanatalo Võru 7 6 13
207 Kerttu Jallai Võru 6 7 13
208 Mirje Roasto Hiiumaa 12 0 12
209 Eleriin Vaher Hiiumaa 12 0 12
210 Triin Masing Hiiumaa 0 12 12
211 Julia Pimenova Jõhvi 12 0 12
212 Laura-Liisa Maiste Kloogaranna 12 0 12
213 Karmel Kibuvits Kohila 12 0 12
214 Raina Kaus Kohila 0 12 12
215 Liisel Nelis Kuressaare 12 0 12
216 Caroline Koit Paide 12 0 12
217 Nele mangmann Paide 0 12 12
218 Irina Dobrjakova Pirita 12 0 12
219 Mari Peeters Pirita 0 12 12
220 Helen Kalju Pirita 10 2 12
221 Elina-Liis Rais Pirita 7 5 12
222 Alesja Svetovidova Pirita 5 7 12
223 Maria Jõgi Pirita 4 8 12
224 Kristin Semm Põlva 0 12 12
225 Laura Loorents Pärnu Sportland beach arena 12 0 12
226 Birgit Kaljuste Pärnu Sportland beach arena 0 12 12
227 Peppi Sophia Vehmanen Rakvere 0 12 12
228 Kaire Kuura Taebla 6 6 12
229 Kristel Källe Taebla 0 12 12
230 Kadi Paaliste Taebla 7 5 12
231 Karlotta Kattai Tartu Rannakeskus 12 0 12
232 Triinu Rooni Tartu Rannakeskus 12 0 12
233 Kädi Böckler Tartu Rannakeskus 7 5 12
234 Helerin Hansman Tartu Rannakeskus 5 7 12
235 Marina Bomina Tõrva 12 0 12
236 Kätlin Käpa Võru 0 12 12
237 Kätlin Hantson Pirita 6 5 11
238 Sirle Korm Taebla 7 4 11
239 Marit Pipenberg Taebla 5 6 11
240 Raahel Tõnisson Tõrva 7 4 11
241 Anneli Külm Tõrva 6 5 11
242 Karmen Mõts Tõrva 6 5 11
243 Gaida Kertu Roos Tõrva 4 7 11
244 Mari Vahtra Hiiumaa 10 0 10
245 Hanneli Rudi Kloogaranna 10 0 10
246 Merili Heinaru Kohila 0 10 10
247 Erle Laak-Sepp Kuressaare 0 10 10
248 Grete Aavik Kuressaare 0 10 10
249 Ireen Lehtmets Paide 0 10 10
250 Veronika Uibo Pirita 0 10 10
251 Liina Luhar Pirita 0 10 10
252 Anelle Kukk Põlva 0 10 10
253 Maara Parhomenko Põlva 0 10 10
254 Merike Pilve Pärnu Sportland beach arena 0 10 10
255 Kairi Uibu Pärnu Sportland beach arena 0 10 10
256 Triin Liivaru Pärnu Sportland beach arena 10 0 10
257 Ronja Vehmanen Rakvere 10 0 10
258 Marta Tali Rakvere 10 0 10
259 Krista Kotselainen Tartu Rannakeskus 10 0 10
260 Anna Vaabel Tartu Rannakeskus 5 5 10
261 Krislin Pirs Tõrva 7 3 10
262 Angela Sööt Tõrva 2 8 10
263 Kaisa Kivioja Võru 10 0 10
264 Emeli Tõnts Võru 0 10 10
265 Karolina Lõhmus Pirita 6 3 9
266 Yuliana Flichenkova Tartu Rannakeskus 8 1 9
267 Lenna Hingla Tõrva 3 6 9
268 Tiia Klaas Jõhvi 8 0 8
269 Helina Loor Kloogaranna 0 8 8
270 Laura-Liisa Jüriloo Kohila 0 8 8
271 Mari-Ly Talas Kohila 0 8 8
272 Kaia Piipuu Kuressaare 0 8 8
273 Marili Orro Paide 0 8 8
274 Olga Bõstrova Pirita 0 8 8
275 Annika Loper Pirita 8 0 8
276 Laura-Marleen Zopp Põlva 0 8 8
277 Inkeri söödor Pärnu Sportland beach arena 8 0 8
278 Kaidi Talts Taebla 8 0 8
279 Riina Kopti Taebla 8 0 8
280 Maria Andersen Tartu Rannakeskus 0 8 8
281 Eva-Johanna Võik Tartu Rannakeskus 7 1 8
282 Rebekka Soosaar Tartu Rannakeskus 5 3 8
283 Annika Altoja Tartu Rannakeskus 1 7 8
284 Jane Mölder Tõrva 5 3 8
285 Alevtina Karpats Tõrva 4 4 8
286 Kaire Kabral Viljandi 8 0 8
287 Martha Pilt Viljandi 0 8 8
288 Ragne Rahuoja Võru 8 0 8
289 Eva Johanna Lepikov Võru 8 0 8
290 Brita Saare Võru 0 8 8
291 Lisette Villers Jõhvi 0 7 7
292 Maria Jakovleva Kloogaranna 0 7 7
293 Triin Tibar Pirita 0 7 7
294 Anna Kattel Pirita 0 7 7
295 Laura Peitre Pirita 0 7 7
296 Gerda Kaubi Pirita 7 0 7
297 Sigrid Errit Pirita 7 0 7
298 Carol Vilem Pirita 4 3 7
299 Airi Lääne Pärnu Sportland beach arena 7 0 7
300 Kädi Peterson Pärnu Sportland beach arena 7 0 7
301 Karolina Kallemaa Tartu Rannakeskus 0 7 7
302 Reesi Paju Tartu Rannakeskus 0 7 7
303 Gertu Koik Viljandi 0 7 7
304 Christine Kattai Võru 0 7 7
305 Helen Rahuoja Pirita 4 2 6
306 Natali Jaanikivi Pärnu Sportland beach arena 6 0 6
307 Kelly Metsamärt Viljandi 0 6 6
308 Kädi-Lii Väli Viljandi 0 6 6
309 Anette Kasemets Võru 6 0 6
310 Kiret Rooba Pirita 5 0 5
311 Matilde-Marie Loorits Rakvere 5 0 5
312 Triin Kiis Rakvere 0 5 5
313 Maare Mõttus Tartu Rannakeskus 5 0 5
314 Tuuli Kärt Tammaru Tartu Rannakeskus 0 5 5
315 Õnne Laiakask Tõrva 5 0 5
316 Jane Leppmets Pirita 0 4 4
317 Kristel Tamm Pirita 0 4 4
318 Riin Kruusi Rakvere 4 0 4
319 Laura Toodu Tartu Rannakeskus 1 3 4
320 Eleanora Linkmann Pirita 0 3 3
321 Karmen Laud Tartu Rannakeskus 0 3 3
322 Karolin Laud Tartu Rannakeskus 0 3 3
323 Dajana Ellervee Tartu Rannakeskus 3 0 3
324 Cätliin Kuimets Tartu Rannakeskus 3 0 3
325 Nadežda Zelenko Pirita 0 2 2
326 Ülle Saar Tõrva 2 0 2
327 Susanna Vassil Tartu Rannakeskus 0 1 1
328 Marge Läll Tartu Rannakeskus 0 1 1
Eesti võrkpalli toetavad:

Tule toetajaks!

Kui armastad Eesti viimaste aastate edukaimat pallimängu ja tahad panna õla alla noorte võrkpalli arendamisele ja meie eduka rahvuskoondise järelkasvule, siis ootame sind Saja Klubi liikmeks.

Toeta meid